מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

הפרטיות שלך חשובה לנו. המדיניות של world fashion news היא לכבד את פרטיותך ולציית לכל חוק ותקנה החלים לגבי כל מידע אישי שאנו עשויים לאסוף אודותיך, לרבות באתר האינטרנט שלנו worldfashionnews.com

מידע אישי הוא כל מידע אודותיך שניתן להשתמש בו כדי לזהות אותך. זה כולל מידע עליך כאדם (כגון שם, כתובת ותאריך לידה), המכשירים שלך, פרטי תשלום ואפילו מידע על אופן השימוש באתר או בשירות מקוון.

במקרה שהאתר שלנו מכיל קישורים לאתרים ושירותים של צד שלישי, אנא שים לב שלאתרים ולשירותים אלה יש מדיניות פרטיות משלהם. לאחר מעקב אחר קישור לתוכן של צד שלישי כלשהו, עליך לקרוא מידע על מדיניות הפרטיות שלהם על האופן שבו הם אוספים מידע אישי ומשתמשים בו. מדיניות פרטיות זו אינה חלה על אף אחת מהפעילויות שלך לאחר עזיבת האתר שלנו.

מדיניות זו תיכנס לתוקף החל מה-6 בינואר 2023.

מידע שאנו אוספים

המידע שאנו אוספים מתחלק לאחת משתי קטגוריות: מידע "נמסר מרצון" ומידע "נאסף באופן אוטומטי".

מידע "נמסר מרצון" מתייחס לכל מידע שאתה מספק לנו ביודעין ופעיל בעת השימוש או השתתפות בכל אחד מהשירותים והמבצעים שלנו.

מידע "נאסף באופן אוטומטי" מתייחס לכל מידע שנשלח אוטומטית על ידי המכשירים שלך במהלך הגישה למוצרים ולשירותים שלנו.

נתוני התחברות

כאשר אתה מבקר באתר האינטרנט שלנו, השרתים שלנו עשויים לרשום אוטומטית את הנתונים הסטנדרטיים שסופקו על ידי דפדפן האינטרנט שלך. זה עשוי לכלול את כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) של המכשיר שלך, סוג הדפדפן והגרסה שלך, הדפים שבהם אתה מבקר, השעה והתאריך של ביקורך, זמן השהות בכל דף ופרטים נוספים על הביקור שלך.

בנוסף, אם אתה נתקל בשגיאות מסוימות במהלך השימוש באתר, אנו עשויים לאסוף באופן אוטומטי נתונים על השגיאה ועל הנסיבות סביב התרחשותה. נתונים אלה עשויים לכלול פרטים טכניים על המכשיר שלך, מה שניסית לעשות כשהתרחשה השגיאה ומידע טכני אחר הקשור לבעיה. אתה עשוי לקבל או לא לקבל הודעה על שגיאות כאלה, אפילו ברגע שהן מתרחשות, על כך שהן התרחשו, או מה טיבה של השגיאה.

אנא שים לב שאמנם מידע זה אינו מזוהה באופן אישי בפני עצמו, אך ייתכן שניתן לשלב אותו עם נתונים אחרים כדי לזהות אישית אנשים בודדים.

נתוני מכשיר

כאשר אתה מבקר באתר האינטרנט שלנו או מקיים אינטראקציה עם השירותים שלנו, אנו עשויים לאסוף באופן אוטומטי נתונים על המכשיר שלך, כגון:

סוג מכשיר
מערכת הפעלה
מזהי מכשירים ייחודיים
הגדרות מכשיר
נתוני מיקום גיאוגרפי

הנתונים שאנו אוספים יכולים להיות תלויים בהגדרות האישיות של המכשיר והתוכנה שלך. אנו ממליצים לבדוק את המדיניות של יצרן המכשיר או ספק התוכנה שלך כדי ללמוד איזה מידע הם מעמידים לרשותנו.

מידע אישי

אנו עשויים לבקש מידע אישי – למשל, כאשר אתה שולח לנו תוכן או כאשר אתה יוצר איתנו קשר – שעשוי לכלול אחד או יותר מהבאים:

שֵׁם
אימייל
פרופילי מדיה חברתית
תאריך לידה
מספר טלפון/נייד (במידה ונרשמת לניוזלטר שלנו).

תוכן שנוצר על ידי משתמשים

אנו רואים ב"תוכן שנוצר על ידי משתמשים" חומרים (טקסט, תמונה ו/או תוכן וידאו) המסופקים לנו מרצון על ידי המשתמשים שלנו לצורך פרסום באתר האינטרנט שלנו או פרסום מחדש בערוצי המדיה החברתית שלנו. כל התוכן שנוצר על ידי משתמשים משויך לחשבון או לכתובת הדוא"ל המשמשת להגשת החומרים.

אנא שים לב שכל תוכן שתשלח למטרת הפרסום יהיה פומבי לאחר הפרסום (ובהמשך תהליך הבדיקה או הבדיקה). לאחר פרסום, הוא עשוי להיות נגיש לצדדים שלישיים שאינם מכוסים במדיניות פרטיות זו.

סיבות לגיטימיות לעיבוד המידע האישי שלך

אנו אוספים ומשתמשים במידע האישי שלך רק כאשר יש לנו סיבה לגיטימית לעשות זאת. במקרה זה, אנו אוספים רק מידע אישי הנחוץ באופן סביר כדי לספק לך את השירותים שלנו.

איסוף ושימוש במידע

אנו עשויים לאסוף ממך מידע אישי כאשר אתה עושה אחת מהפעולות הבאות באתר שלנו:

הרשמה לחשבון
הירשם לקבלת עדכונים מאיתנו באמצעות דואר אלקטרוני או ערוצי מדיה חברתית
השתמש במכשיר נייד או בדפדפן אינטרנט כדי לגשת לתוכן שלנו
צור איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני, מדיה חברתית או בכל טכנולוגיות דומות
כשאתה מזכיר אותנו ברשתות החברתיות

אנו עשויים לאסוף, להחזיק, להשתמש ולחשוף מידע למטרות הבאות, והמידע האישי לא יעובד עוד באופן שאינו תואם למטרות אלו:

כדי לספק לך את תכונות הליבה והשירותים של הפלטפורמה שלנו
כדי לאפשר לך להתאים אישית או להתאים אישית את החוויה שלך באתר שלנו
לספק לך מוצרים ו/או שירותים
ליצור איתך קשר ולתקשר איתך
לניתוח, חקר שוק ופיתוח עסקי, לרבות לתפעול ושיפור האתר שלנו, היישומים המשויכים ופלטפורמות המדיה החברתיות הקשורות אליו
לפרסום ושיווק, לרבות לשלוח לך מידע פרסומי על המוצרים והשירותים שלנו ומידע על צדדים שלישיים שלדעתנו עשוי לעניין אותך
כדי לאפשר לך לגשת ולהשתמש באתר האינטרנט שלנו, ביישומים המשויכים ובפלטפורמות המדיה החברתיות הקשורות אליו
לניהול תיעוד פנימי ולמטרות אדמיניסטרטיביות
כדי לעמוד בהתחייבויות המשפטיות שלנו ולפתור כל מחלוקת שעשויה להיות לנו
לייחס כל תוכן (למשל פוסטים והערות) שאתה מוסר שאנו מפרסמים באתר האינטרנט שלנו
לאבטחה ומניעת הונאה, וכדי להבטיח שהאתרים והאפליקציות שלנו בטוחים, מאובטחים ומשתמשים בהם בהתאם לתנאי השימוש שלנו.

אנו עשויים לשלב מידע אישי הנמסר ונאסף באופן אוטומטי עם מידע כללי או נתוני מחקר שאנו מקבלים ממקורות מהימנים אחרים. לדוגמה, פעילויות השיווק וחקר השוק שלנו עשויות לחשוף נתונים ותובנות, אותם אנו עשויים לשלב עם מידע על האופן שבו מבקרים משתמשים באתר שלנו כדי לשפר את האתר שלנו ואת החוויה שלך בו.

אבטחת המידע האישי שלך

כאשר אנו אוספים ומעבדים מידע אישי, ובזמן שאנו שומרים מידע זה, אנו נגן עליו באמצעים מקובלים מבחינה מסחרית כדי למנוע אובדן וגניבה, כמו גם גישה לא מורשית, חשיפה, העתקה, שימוש או שינוי.

למרות שאנו נעשה כמיטב יכולתנו להגן על המידע האישי שאתה מספק לנו, אנו ממליצים ששום שיטה לשידור או אחסון אלקטרוני אינה מאובטחת ב-100%, ואף אחד לא יכול להבטיח אבטחת נתונים מוחלטת.

אתה אחראי לבחירת כל סיסמה וחוזק האבטחה הכולל שלה, להבטיח את אבטחת המידע שלך בגבולות השירותים שלנו.
לדוגמה, הבטחת סיסמאות הקשורות לגישה למידע האישי ולחשבונות שלך מאובטחים וסודיים.

כמה זמן אנחנו שומרים את המידע האישי שלך

אנו שומרים את המידע האישי שלך רק כל עוד אנו צריכים. פרק זמן זה עשוי להיות תלוי במה אנו משתמשים במידע שלך, בהתאם למדיניות פרטיות זו. לדוגמה, אם סיפקת לנו מידע אישי כחלק מיצירת חשבון אצלנו, אנו עשויים לשמור מידע זה למשך כל הזמן שחשבונך קיים במערכת שלנו. אם המידע האישי שלך אינו נדרש עוד למטרה זו, אנו נמחק אותו או נהפוך אותו לאנונימי על ידי הסרת כל הפרטים המזהים אותך.

עם זאת, במידת הצורך, אנו עשויים לשמור את המידע האישי שלך לצורך עמידתנו בחובות משפטית, חשבונאית או דיווח או למטרות ארכיון למען האינטרס הציבורי, למטרות מחקר מדעיות או היסטוריות או למטרות סטטיסטיות.

פרטיות ילדים

אנחנו לא מכוונים אף אחד מהמוצרים או השירותים שלנו ישירות לילדים מתחת לגיל 13, ואיננו אוספים ביודעין מידע אישי על ילדים מתחת לגיל 13.

גילוי מידע אישי לצדדים שלישיים

אנו עשויים לחשוף מידע אישי ל:

אם, חברה בת או שותפה של החברה שלנו
ספקי שירותים של צד שלישי במטרה לאפשר להם לספק את שירותיהם, לרבות (ללא הגבלה) ספקי שירותי IT, ספקי אחסון נתונים, אירוח ושרתים, אנליטיקה, רותי שגיאות, גובי חובות, ספקי תחזוקה או פתרון בעיות, ספקי שיווק , יועצים מקצועיים ומפעילי מערכות תשלום
העובדים, הקבלנים ו/או הגופים הקשורים שלנו
הסוכנים או השותפים העסקיים הקיימים או הפוטנציאליים שלנו
סוכנויות דיווח אשראי, בתי משפט, בתי דין ורשויות רגולטוריות, במקרה שלא תשלם עבור סחורות או שירותים שסיפקנו לך.

בתי משפט, בתי דין, רשויות רגולטוריות וקציני אכיפת חוק, כנדרש בחוק, בקשר עם כל הליכים משפטיים בפועל או עתידיים, או על מנת לבסס, לממש או להגן על זכויותינו המשפטיות
צדדים שלישיים, לרבות סוכנים או קבלני משנה, המסייעים לנו במתן מידע, מוצרים, שירותים או שיווק ישיר לך
צדדים שלישיים לאסוף ולעבד נתונים
ישות הרוכשת, או שאליה אנו מעבירים את כל הנכסים והעסקים שלנו, או באופן מהותי

צדדים שלישיים שאנו משתמשים בהם כעת כוללים:

גוגל ניתוח נתונים (גוגל אנליטיקס)
פייסבוק פיסקל
פיקסל  טאבולה ואאוטבריין
MailChimp ופופטין (מערכות דיוור ואסיפת נתונים).

זכויותיך והשליטה במידע האישי שלך

בחירתך: על ידי מסירת מידע אישי לנו, אתה מבין שאנו נאסוף, נחזיק, נשתמש ונחשוף את המידע האישי שלך בהתאם למדיניות פרטיות זו. אינך חייב למסור לנו מידע אישי, אולם אם לא תעשה זאת, הדבר עשוי להשפיע על השימוש שלך באתר האינטרנט שלנו או במוצרים ו/או בשירותים המוצעים בו או באמצעותו.

מידע מצדדים שלישיים: אם נקבל מידע אישי עליך מצד שלישי, נגן עליו כמפורט במדיניות פרטיות זו. אם אתה צד שלישי המספק מידע אישי על מישהו אחר, אתה מצהיר ומתחייב שיש לך הסכמה של אדם כזה לספק לנו את המידע האישי.

אישור שיווק: אם הסכמת בעבר להשתמש במידע האישי שלך למטרות שיווק ישיר, תוכל לשנות את דעתך בכל עת על ידי יצירת קשר באמצעות הפרטים שלהלן.

גישה: אתה רשאי לבקש פרטים על המידע האישי שאנו מחזיקים עליך.

תיקון: אם אתה סבור שמידע כלשהו שאנו מחזיקים עליך אינו מדויק, לא מעודכן, לא שלם, לא רלוונטי או מטעה, אנא צור איתנו קשר באמצעות הפרטים המופיעים במדיניות פרטיות זו. אנו ננקוט בצעדים סבירים כדי לתקן כל מידע שנמצא כלא מדויק, לא שלם, מטעה או לא מעודכן.

אי אפליה: לא נפלה אותך על מימוש זכויותיך על המידע האישי שלך. אלא אם המידע האישי שלך נדרש כדי לספק לך שירות או הצעה מסוימת (לדוגמה מתן תמיכת משתמשים), לא נמנע ממך מוצרים או שירותים ו/או נחייב אותך במחירים או תעריפים שונים עבור סחורות או שירותים, לרבות באמצעות מתן הנחות או הטבות אחרות, או הטלת עונשים, או לספק לך רמה או איכות שונה של סחורות או שירותים.

הודעה על הפרות נתונים: אנו נפעל על פי החוקים החלים עלינו לגבי כל הפרת נתונים.

תלונות: אם אתה סבור שהפרנו חוק הגנת מידע רלוונטי וברצונך להגיש תלונה, אנא צור איתנו קשר באמצעות הפרטים שלהלן וספק לנו פרטים מלאים על ההפרה לכאורה. אנו נחקור מיד את תלונתך ונגיב לך בכתב, תוך פירוט התוצאות של החקירה שלנו ואת הצעדים שננקוט כדי לטפל בתלונתך. יש לך גם את הזכות לפנות לגוף רגולטורי או לרשות להגנת מידע ביחס לתלונתך.

ביטול הרשמה: כדי לבטל את המנוי למסד הנתונים שלנו בדוא"ל הזה contact@worldfashionnews.com או לבטל את הסכמתך לתקשורת (כולל תקשורת שיווקית), אנא צור איתנו קשר באמצעות הפרטים המפורטים במדיניות פרטיות זו, או בטל את ההצטרפות באמצעות מתקני הביטול הניתנים בתקשורת. ייתכן שנצטרך לבקש ממך מידע ספציפי כדי לעזור לנו לאמת את זהותך. (אין בכוונתינו חס-וחלילה לשלוח לך ספאם או דואר זבל אחר).

שימוש בעוגיות

אנו משתמשים ב"עוגיות" כדי לאסוף מידע עליך ועל הפעילות שלך באתר שלנו. קובץ Cookie הוא פיסת נתונים קטנה שהאתר שלנו מאחסן במחשב שלך, וניגשים אליו בכל פעם שאתה מבקר, כדי שנוכל להבין כיצד אתה משתמש באתר שלנו. זה עוזר לנו להגיש לך תוכן על סמך העדפות שציינת.

אנא עיין במדיניות העוגיות שלנו למידע נוסף.

העברות עסקיות

אם אנחנו או הנכסים שלנו נרכשים, או במקרה הלא סביר שנצא מהעסק או ניכנס לפשיטת רגל, נכלול נתונים, כולל המידע האישי שלך, בין הנכסים המועברים לכל צד שירכוש אותנו. אתה מאשר כי העברות כאלה עשויות להתרחש, וכי כל צד שירכוש אותנו רשאי, ככל שמתיר החוק החל, להמשיך להשתמש במידע האישי שלך בהתאם למדיניות זו, שהם יידרשו להניח שכן הוא הבסיס לכל בעלות או זכויות שימוש שיש לנו על מידע כזה.

מגבלות המדיניות שלנו

האתר שלנו עשוי לקשר לאתרים חיצוניים שאינם מופעלים על ידינו. אנא שים לב שאין לנו שליטה על התוכן והמדיניות של אתרים אלה, ואיננו יכולים לקבל אחריות או חבות לנוהלי הפרטיות שלהם.

שינויים במדיניות זו

על פי שיקול דעתנו, אנו עשויים לשנות את מדיניות הפרטיות שלנו כדי לשקף עדכונים בתהליכים העסקיים שלנו, נהלים מקובלים נוכחיים או שינויים חקיקה או רגולטוריים. אם נחליט לשנות את מדיניות הפרטיות הזו, נפרסם את השינויים כאן באותו קישור שבאמצעותו אתה ניגש למדיניות פרטיות זו.

אם השינויים משמעותיים, או אם נדרש על פי החוק החל, אנו ניצור איתך קשר (בהתבסס על ההעדפות שבחרת לתקשורת מאיתנו) ולכל המשתמשים הרשומים שלנו עם הפרטים החדשים והקישורים למדיניות המעודכנת או שהשתנתה.

אם הדבר נדרש על פי חוק, נקבל את רשותך או נעניק לך את ההזדמנות להצטרף או לבטל, לפי העניין, כל שימוש חדש במידע האישי שלך.

גילויים נוספים לציות לחוק הפרטיות האוסטרלי (AU)
העברות בינלאומיות של מידע אישי.

כאשר חשיפת המידע האישי שלך כפופה אך ורק לחוקי הפרטיות האוסטרליים, אתה מכיר בכך שחלק מהצדדים השלישיים עשויים שלא להיות מוסדרים על ידי חוק הפרטיות ועקרונות הפרטיות האוסטרליים בחוק הפרטיות. אתה מאשר שאם צד שלישי כזה עוסק בפעולה או נוהג כלשהו הנוגד את עקרונות הפרטיות האוסטרליים, הוא לא יהיה אחראי לפי חוק הפרטיות, ולא תוכל לבקש תיקון לפי חוק הפרטיות.

גילויים נוספים עבור תאימות לתקנות הגנת מידע (GDPR) (האיחוד האירופי)
מבקר נתונים / מעבד נתונים.

יסודות משפטיים לעיבוד המידע האישי שלך

אנו נאסוף ונשתמש במידע האישי שלך רק כאשר יש לנו זכות חוקית לעשות זאת. במקרה זה, נאסוף ונשתמש במידע האישי שלך באופן חוקי, הוגן ושקוף. אם נבקש את הסכמתך לעיבוד המידע האישי שלך, ואתה מתחת לגיל 16, נבקש את הסכמת ההורים או האפוטרופוס החוקי שלך לעבד את המידע האישי שלך למטרה ספציפית זו.

הבסיסים החוקיים שלנו תלויים בשירותים שבהם אתה משתמש ובאופן שבו אתה משתמש בהם. משמעות הדבר היא שאנו אוספים ומשתמשים במידע שלך רק מהסיבות הבאות:

הסכמה ממך

המקום שבו אתה נותן לנו הסכמה לאסוף ולהשתמש במידע האישי שלך למטרה מסוימת. אתה רשאי לחזור בו מהסכמתך בכל עת באמצעות המתקנים שאנו מספקים; אולם הדבר לא ישפיע על כל שימוש במידע שלך שכבר התרחש. אתה רשאי להסכים לספק את כתובת הדוא"ל שלך לצורך קבלת מיילים שיווקיים מאיתנו. למרות שאתה יכול לבטל את המנוי בכל עת, איננו יכולים לזכור אף דוא"ל שכבר שלחנו. אם יש לך שאלות נוספות לגבי איך לבטל את הסכמתך, אנא אל תהסס לברר באמצעות הפרטים המופיעים בסעיף צור קשר במדיניות פרטיות זו.

ביצוע חוזה או עסקה

היכן התקשרת עמנו בחוזה או עסקה, או על מנת לנקוט בצעדי הכנה לפני התקשרותנו בחוזה או עסקה איתך. לדוגמה, אם תפנה אלינו עם שאלה, אנו עשויים לדרוש מידע אישי כגון שמך ופרטי הקשר שלך כדי להשיב.

האינטרסים הלגיטימיים שלנו

כאשר אנו מעריכים שזה הכרחי לאינטרסים הלגיטימיים שלנו, כגון לנו לספק, להפעיל, לשפר ולתקשר את השירותים שלנו. אנו רואים באינטרסים הלגיטימיים שלנו מחקר ופיתוח, הבנת הקהל שלנו, שיווק וקידום השירותים שלנו, צעדים שננקטו כדי להפעיל את השירותים שלנו ביעילות, ניתוח שיווקי ואמצעים שננקטו כדי להגן על הזכויות והאינטרסים המשפטיים שלנו.

ציות לחוק

במקרים מסוימים, ייתכן שתהיה לנו חובה חוקית להשתמש או לשמור את המידע האישי שלך. מקרים כאלה עשויים לכלול (אך אינם מוגבלים ל) צווי בית משפט, חקירות פליליות, בקשות ממשלתיות וחובות רגולטוריות. אם יש לך שאלות נוספות לגבי האופן שבו אנו שומרים מידע אישי על מנת לציית לחוק, אל תהסס לברר באמצעות הפרטים המופיעים בסעיף צור קשר במדיניות פרטיות זו.

העברות בינלאומיות מחוץ לאזור הכלכלי האירופי (EEA)

אנו נוודא שכל העברה של מידע אישי ממדינות באזור הכלכלי האירופי (EEA) למדינות מחוץ ל-EEA תהיה מוגנת על ידי אמצעי הגנה מתאימים, למשל על ידי שימוש בסעיפים סטנדרטיים להגנה על מידע שאושרו על ידי הנציבות האירופית, או שימוש בסעיפים מחייבים. כללי תאגיד או אמצעים אחרים מקובלים על פי חוק.

זכויותיך והשליטה במידע האישי שלך

הגבל: יש לך את הזכות לבקש שנגביל את העיבוד של המידע האישי שלך אם (1) אתה מודאג מהדיוק של המידע האישי שלך; (2) אתה סבור שהמידע האישי שלך עובד שלא כדין; (3) אתה צריך שנשמור את המידע האישי אך ורק למטרת תביעה משפטית; או (4) אנו נמצאים בתהליך של בחינת התנגדותך ביחס לעיבוד על בסיס אינטרסים לגיטימיים.

התנגדות לעיבוד: יש לך את הזכות להתנגד לעיבוד המידע האישי שלך המבוסס על האינטרסים הלגיטימיים שלנו או האינטרס הציבורי שלנו. אם זה נעשה, עלינו לספק עילה לגיטימית משכנעת לעיבוד שגוברת על האינטרסים, הזכויות והחירויות שלך, כדי להמשיך בעיבוד המידע האישי שלך.

ניידות נתונים: ייתכן שתהיה לך הזכות לבקש עותק של המידע האישי שאנו מחזיקים עליך. במידת האפשר, אנו נספק מידע זה בפורמט CSV או פורמט מכונה אחר הניתן לקריאה בקלות. ייתכן גם שתהיה לך הזכות לבקש שנעביר מידע אישי זה לצד שלישי.

מחיקה: ייתכן שתהיה לך זכות לבקש שנמחק את המידע האישי שאנו מחזיקים עליך בכל עת, ואנו ננקוט בצעדים סבירים כדי למחוק את המידע האישי שלך מהרישומים הנוכחיים שלנו. אם תבקש מאיתנו למחוק את המידע האישי שלך, אנו נודיע לך כיצד המחיקה משפיעה על השימוש שלך באתר או במוצרים ובשירותים שלנו. ייתכנו חריגים לזכות זו מסיבות משפטיות ספציפיות, אשר, אם רלוונטי, אנו נפרט עבורך בתגובה לבקשתך. אנא שים לב שמנועי חיפוש וצדדים שלישיים דומים עדיין עשויים לשמור עותקים של המידע האישי שלך שפורסם לפחות פעם אחת, כמו פרטי פרופיל מסוימים והערות ציבוריות, גם לאחר שמחקת את המידע מהשירותים שלנו או השבתת את חשבונך.

עוגיות ופיקסלים

בכל עת, אתה רשאי לדחות עוגיות מהאתר שלנו אם הדפדפן שלך מאפשר זאת. רוב הדפדפנים מאפשרים לך להפעיל הגדרות בדפדפן שלך כדי לסרב להגדיר את כל העוגיות או חלקן. בהתאם לכך, היכולת שלך להגביל קובצי Cookie מבוססת רק על היכולות של הדפדפן שלך. אנא עיין בסעיף קובצי Cookie של מדיניות פרטיות זו למידע נוסף.

תמריצים כספיים המותרים ל-CCPA

בהתאם לזכותך לאי-אפליה, אנו עשויים להציע לך תמריצים פיננסיים מסוימים המותרים על ידי ה-CCPA שיכולים לגרום למחירים, תעריפים או רמות איכות שונות עבור הסחורה או השירותים שאנו מספקים.

כל תמריץ פיננסי המאושר על ידי CCPA שאנו מציעים יתייחס באופן סביר לערך המידע האישי שלך, ואנו נספק תנאים כתובים המתארים בבירור את מהות הצעה כזו. השתתפות בתוכנית תמריצים פיננסיים מחייבת את הסכמתך מראש להצטרפות, אותה תוכל לבטל בכל עת.

צור קשר

לכל שאלה או חשש בנוגע לפרטיות שלך, אתה יכול לפנות אלינו באמצעות האימייל שלנו – contact@worldfashionnews.com

חדשות אחרונות

דילוג לתוכן